Spread the love

מהו "דוכן" משרדי?
לאלו מכם שעובדים בקונספט משרדי פתוח, או על שולחן משרדי – האם אי פעם ייחלתם למרחב פרטי בו תוכלו לקבל שיחות, לקיים פגישות או סתם מקום שקט בו תוכלו להתמקד בעבודה שלכם?

לא תמיד ניתן לקבל חדרי ישיבות שתופסים כל כך הרבה מקום במשרד שלך, ייתכן שלא יהיו לך רבים מהם מלכתחילה, מה שגורם לו להיות תמיד תפוסה – והשכרתם עלולה להיות יקרה. זה המקום שבו הדוכנים/תרמילים במשרד נכנסים לתמונה!

בעיקרו של דבר, התרמילים המשרדיים האלה הם כמו חדר בתוך חדר, חללים סגורים דמויי תא שבו אתה יכול לעבוד באזור שקט ופרטי – מושלם עבור קבלת שיחות או כאשר נדרשת תשומת לב מירבית לעבודה שלך. בעיקרו של דבר, פוד טיפוסי מגיע עם כל התכונות הדרושות לסביבת עבודה, פחות סביבת העבודה הפתוחה.

עם העידן החדש של עבודה היברידית, חללי עבודה משותפים – תרמילים למשרד סייעו מאוד ביצירת חללים תוך חיסכון במקום. החלק הטוב ביותר הוא שניתן למקם אותם בכל מקום ויכולים להיות חסכוניים ביותר גם כן, תלוי למה אתה משתמש בו ואיזה תכונות אתה מחליט לרכוש אותו.

הסיבה לכך היא שתרמילים למשרד מגיעים בסוגים שונים – ויש כל כך הרבה תכונות שיש לקחת בחשבון, כגון:

גודל
לְעַצֵב
פנים – למשל. קירות אקוסטיים, קירות זכוכית
חוץ – למשל. קירות זכוכית פרטיות
אביזרים מובנים
ישנם גם פודים למשרד שעשויים לשרת גם צרכים פונקציונליים שונים!

כדי לחסוך מכם את הטרחה של חווית עומס מידע פוטנציאלי על ידי מחקר של תרמילי משרד, אספנו עבורכם מאמר זה! במאמר זה, נסביר על הסוגים השונים של תרמילים למשרד, ונחלק אותם לפי הצרכים הפונקציונליים שהם משרתים ודברים שאתה יכול להיזהר מהם. עד סוף מאמר זה, אתה אמור להיות מסוגל להבין איזה סוג של תרמיל משרדי הכי מתאים לצרכים שלך!

סוגי דוכנים
דוכני ישיבות
פתחו תרמילים לפגישה

תרמילים אלה נמצאים בקצה המרווח יותר של פוד משרדי טיפוסי, ומכיל שניים עד שישה אנשים מספיק לפגישה קטנה. למי שמחפש אפשרות ניידת וחסכונית במקום – פוד המפגש הוא אלטרנטיבה מצוינת, וגם חסכונית! הם בדרך כלל מהירים להתקנה כמו כל תרמיל משרדי אחר וניתן להכניס אותם בקלות לכל פינות או חללים שיש לכם במקום העבודה שלכם.

יתרה מכך – מכיוון שפודי הפגישות הללו גדולים מספיק, ניתן לבנות סוגים שונים של תכונות וזמינות אפשרויות רבות להתאמה אישית. עם זאת הנפוצים ביותר יהיו:

מובנים ביציאות חשמל
צגים מובנים והתקנים אחרים
אוורור מובנה
תְאוּרָה
שולחן עבודה מובנה
ועוד רבים, תלוי בספק!

תרמילי מפגשים סגורים

הדגש הוא במילה עצמה – פרטיות, כלומר לומר שהתכונות של התרמילים הללו הם להבטיח זאת. תרמילים אלה עשויים בדרך כלל להיות אטומים לרעש עם קירות אקוסטיים בפנים, עם מספיק מקום ושולחן עבודה כדי לעשות את העבודה שלך בסביבה שקטה. רוב הסיכויים שאולי אפילו נתקלתם בהם בקניונים, מה שמעניק לעבודה גמישה הגדרה חדשה לגמרי!

החלק הטוב ביותר בתרמילים האלה הוא שרוב הספקים מציעים אפשרויות להתאמה אישית, הכוללות את סוג התכונות הרצויות בתרמיל שלך או אפילו את האסתטיקה שלו, כמו צבעי הפנים, ואפשרויות לוח הזכוכית לקירות – בדומה ל אפשרויות ההתאמה האישית הזמינות עבור פודי פגישות.

 

2. תאי טלפון

האם אי פעם היית במצב שבו פתאום נאלצת לקבל שיחה, אבל לא יכולת לעשות זאת עם כל כך הרבה אנשים בסביבה? אולי זה היה עניין חסוי, או שפשוט לא רצית להפריע לאנשים סביבך?

ובכן, תאי טלפון אלה נועדו בדרך כלל להתאים רק לאדם אחד, וקטנות מספיק כדי להתאים לך, ואולי למחשב הנייד שלך או למכשיר מתקשר. לרוב התרמילים מתוכננים גם עם קירות אקוסטיים לחוויית שיחה טובה יותר גם כן.

תרמילים משרדיים מסוג תא טלפון שימושיים במיוחד לזמנים שבהם תצטרך לקבל שיחות סודיות שבהן אתה זקוק לפרטיות רבה יותר. אתה יכול לשבת בנוחות בתא טלפון בלי אף אחד שיפריע לך – לא תצטרך להתרוצץ כדי למצוא מקום בחוץ כדי לקבל את השיחות שלך יותר!

אם אתה מחפש אפשרויות לרכוש תרמיל משלך, יש לך מזל!