Spread the love

יוסי רבה חללי עבודה : עבודה משותפים הופכת לאחת מהענפים הצומחים ביותר הודות להשלכות של המגיפה ועליית העבודה ההיברידית, ומעבר לשנת 2023, התעשייה צפויה רק לצמוח. נכון ליוני 2022, קיימים למעלה מ-28,000 חללי עבודה משותפים ברחבי העולם. בארה"ב יש יותר מ-6,200 בלבד.

בין אם מדובר בטכנולוגיה, עיצוב, או אפילו דמיון מחדש של האופן שבו אנו רואים חללי עבודה משותפים, יש טרנדים רבים שמופיעים באופק. במאמר זה נשתף 10 טרנדים שאנו מצפים לראות בעולם העבודה המשותף ב-2023 ואילך. יוסי רבה חללי עבודה

1. עבודה משותפים כשירות (יוסי רבה חללי עבודה)
אחת ההתפתחויות האחרונות בתחום העבודה המשותף היא האופי המשתנה של חללי משרדים משותפים, אשר מתפתחים מעצם היותם חלל למובן כשירות.

עבודה משותפת כשירות (CaaS) פירושה להציע לא רק מקום, אלא חבילה של יתרונות אחרים שהמשתמשים למדו לצפות להם. חלק מהיתרונות הללו כוללים גישה לכרטיס מפתח 24 שעות ביממה, בניית חונכות וגישה להון סיכון, אם להזכיר כמה.

רבות מהמגמות הבאות ברשימה זו מבוססות על חדשנות זו. לדוגמה, זה כבר לא מספיק פשוט לספק מרחב עבודה לפרילנסרים. חללי עבודה משותפים, האנשים שמשתמשים בהם והשימוש בהם התפתחו, מה שמוביל משתמשים וצוותים לדרוש כעת שירותים בנוסף למרחב העבודה.

מבט על חלל עבודה משותף בניו יורק.

2. טכנולוגיה יוסי רבה חללי עבודה
גם האימוץ הטכנולוגי הגובר צפוי להאיץ כטרנד של עבודה משותפים. הטכנולוגיה משפרת את חללי העבודה המשותפים על ידי הפיכתם לחללים חזקים ויעילים הרבה יותר.

בעוד שחללי עבודה משותפים מוקדמים דרשו כוח אדם והציעו שעות מוגבלות, כרטיסי גישה ומערכות תומכות טלפון NFC מאפשרים כעת למרחבים של 24 שעות להתקיים ללא צוות עובדים.

יתר על כן, טכנולוגיות דיגיטליות מאפשרות ניטור חלל בכל מקרה של בעיה ויכולות להפוך את ההזמנות לחדרי ישיבות באופן מלא. שימוש בשירותי חשבוניות אוטומטיות יכול גם להפחית את צרכי כוח האדם. המשמעות היא שחללי העבודה המשותפים יהפכו לייעלים יותר ככל שהם יאמצו יותר טכנולוגיה, וזו הסיבה שהאימוץ הטכנולוגי נמצא בחזית כל מפעיל ב-2023.

3. חללי עבודה חדשניים
טרנד נוסף שעומד בפתח בחללי עבודה משותפים הוא המשך החדשנות שלהם. בסן פרנסיסקו, בנייני משרדים עומדים על כ-40% מהתפוסה שלהם לפני המגפה. בעיית תפוסה זו מתרחשת ברחבי העולם, מה שאומר שישנן הזדמנויות רבות עבור חללי עבודה משותפים להיכנס ולשנות את חללי המשרדים הנטושים הללו.

מלבד ניצול ההזדמנות הזו כדי לפתות עובדים לחזור למשרד, חללי משרדים משותפים יישארו חלק מהחללים האדריכליים החדשניים והמעוצבים ביותר. חידושים אלה ישלבו מושגי שטח פתוחים, עם סוויטות פגישות פרטיות וחללי טלפון תוך איתור עובדים בליבת העיר התחתית של הערים.

4. הטבות נוספות כלולות יוסי רבה חללי עבודה
ככל שהעבודה המשותף ממשיכה להתפתח, הטבות נוספות לחברים יספקו הטבות אסטרטגיות. בעלי עסקים קטנים רבים נאלצו ליפול בחזרה על הלוואות לעסקים קטנים בתקופות כלכליות קשות אלו. לבנקים בקהילה יש כמעט 50% אחוזי אישור בממוצע. לפיכך, הצעת הטבות בעלות נמוכה ואפילו בעלות אפסית תעזור למפעילי עבודה משותפים לשמר יותר פרילנסרים.

כמה אפשרויות פוטנציאליות כוללות משרדים ידידותיים לחיות מחמד, הנחות בחנויות מקומיות, חניה חינם, מועדוני ספרים והדרכה ישירה של אחד על אחד. יתרונות אלו בעלות נמוכה ובעלי ערך גבוה מרחיבים מאוד את הערך של חללי עבודה משותפים ויהיו חיוניים ככל שהתעשייה תמשיך להתפתח.

5. מרחבי נישה לקהילות נישה
התפתחות משמעותית עבור חללי עבודה משותפים היא הגעתם של חללי עבודה משותפים נישה כמרכיב של רשתות עבודה משותפים גדולות יותר. חללי עבודה משותפים נישה כוללים חללים עבור תת-קבוצות שונות. זה כולל חללי עבודה משותפים בהובלת נשים, חללי עבודה משותפים ממוקדי טכנולוגיה, חללי עבודה משותפים מבוססי בריאות וחללי עבודה משותפים יצירתיים.

מבט על חלל עבודה משותף בניו יורק.

אחת הדרכים שבהן מפעילי עבודה משותפים יכולים לאמץ קהילות נישה היא על ידי הצעת הכלים והמשאבים הדרושים להם. לדוגמה, חללי עבודה משותפים יצירתיים של אמן יכולים לכלול דוכני סאונד וציוד פודקאסטים. סוגים אלה של חללי נישה עוזרים לבנות קהילות מהודקות יותר והם עמידים יותר ללחצים מבחוץ.

6. הדגשת קשרים טבעיים יוסי רבה חללי עבודה
קשרים טבעיים, או אימוץ טבע וקיימות, הולכים וגדלים בפופולריות בקרב משתמשים משותפים. משמעות הדבר היא הצגת חללי עבודה משותפים המבטלים את ההבחנה בין הפנים לחוץ כדי ליצור חללי עבודה ידידותיים לסביבה.

חללים אלה יציגו גם הצעות ממוקדות יותר לסביבה, כולל ציוד משרדי רב פעמי, תאורה טבעית וקירות צמחים ירוקים. בנוסף, זרימת האוויר תהיה אופטימלית בחללים אלה. זה יעזור לשפר את הניקיון, למזער את התפשטות החיידקים ולשפר את היעילות הכוללת כדי להביא לתוצאות ברות קיימא.

7. שיווק דיגיטלי
מגמה נוספת שהולכת וגדלה בשיתוף פעולה היא ההתמקדות בשיווק דיגיטלי כדי לרכוש ולשמור חברים. לא משנה עד כמה החללים בנויים, השירותים שהם מציעים, או המיקום שלהם, אנשים

עדיין צריך לדעת על המרחבים האלה. אחת הדרכים להבטיח שחללי עבודה משותפים מלאים עד אפס מקום היא שימוש בשיווק דיגיטלי.

שיווק דיגיטלי מסורתי מסתמך לרוב על יוסי רבה חללי עבודה וכתיבת תוכן. עם זאת, מגמות חדשות יותר כמו אינסטגרם Reels, סרטוני TikTok ו-YouTube Shorts הופכים פופולריים יותר ויותר. סרטונים בפורמט קצר אלה הם דרך מועדפת לצופים לצלם תוכן בכל עת ובדרך. סוג זה של שיווק גרילה הכולל משפיענים הוא דרך מצוינת עבור חללי עבודה משותפים לשמור על נוכחותם.

8. בניית קשרים עמוקים יותר יוסי רבה חללי עבודה
אחת היתרונות הגדולים ביותר של חללי עבודה משותפים היא היכולת שלהם לבנות קהילות. כשאנחנו מתחילים להשאיר את המגיפה מאחור, הכוח של קהילות לעזור לבנות את חיינו מחדש הוא קריטי מאי פעם.

חללי עבודה משותפים יהיו מקומות מרכזיים לבנייה מחדש של קהילות בעתיד. הצעות כמו מפגשי צהריים, שיעורי יוגה או סדנאות מדיטציה ומיינדפולנס הן כל הדרכים לעזור לבנות קהילה במרחב עבודה משותף.

9. חללי עבודה משותפים לעובדי תאגיד
חידוש צפוי נוסף עבור חללי עבודה משותפים הוא הרחבת הגישה שלהם לעובדי החברה. מכיוון ששטחי המשרדים במרכז העיר התרוקנו ועובדים רבים החלו לעבוד מהבית, חללי העבודה המשותפים נמצאים בעמדה ייחודית להציע חללי עבודה במיקומים מבוזרים.

חללי עבודה משותפים בפרברים יוכלו לתת מענה לתאגידים בקנה מידה גדול שאימצו מודל עבודה היברידי או רכז ודיבור. במקרים מסוימים, תאגידים עשויים לנהל משא ומתן על הסדרי עבודה קבועים עם הצוות שלהם במקומות עבודה משותפים כדי להתאים טוב יותר את הצורך ב"חלל שלישי".

10. רשתות עבודה משותפים מרובות מקומות יוסי רבה חללי עבודה
לבסוף, המגמה האחרונה שאנו מצפים לראות ב-2023 ואילך היא הצמיחה של רשתות עבודה משותפים מרובות מיקומים. רשתות עבודה משותפים דמויות זיכיון יאפשרו לחברים בחללי עבודה משותפים בודדים לגשת למקומות שונים תחת מותג משותף אחד, מה שייתן להם עוד יותר אפשרויות ויאפשרו להם לעבוד קרוב יותר לבית.

חללי עבודה משותפים אינם עוד חללי משרד מזדמנים המסופקים בבנייני משרדים; במקום זאת, הם גדלים במהירות להיות המקום המוביל להתכנסות העובדים.

בנוף הפוסט-פנדמי, חללי עבודה משותפים מוכנים להפוך ליותר ויותר בעלי ערך ככל שהם ממשיכים להתפתח, ועונים על הצרכים של צוותים היברידיים ויזמים ברמה גלובלית.