Spread the love

יוסי רבה משרדים : בואו נהיה כנים: עבודה מהבית מבאסת. העבודה מהמיטה והיכולת לנשנש כל הזמן הייתה נחמדה בהתחלה, אבל בסופו של דבר ה-wifi האיטי, הקפה חסר המכנסיים וחוסר המכנסיים הכללי הפכו לבלתי נסבלים. לרוע המזל עבור עובדים רבים, החזרה למשרד העגום נראית גרועה עוד יותר. אנחנו לא יכולים לחזור למצב שהיה. אז מה הפתרון? חללי עבודה משותפים!

יוסי רבה משרדים

חלל עבודה משותף הוא סביבת עבודה משותפת שבה אנשים וחברות יכולים לשכור שטחי משרדים זמניים על בסיס חודשי. אלטרנטיבה גמישה זו למשרדים מסורתיים עושה יותר מאשר משמשת כמשרד נפתח עבור בעלי רוח יזמית. חללי עבודה משותפים מושכים גם סוג מסוים של קהילה, שבה אנשים מכל תחומי החיים והמקצועות עובדים יחד כדי לעורר ולהניע אחד את השני. זה אומר אירועי נטוורקינג, שעות שמחות, ייעוץ יזמי ויצירתיות למכביר יוסי רבה משרדים.

האם עבודה מהבית היא סיוט למעסיקים? באופן מפתיע לא. מחקר שנערך על ידי מכון אנגוס ריד דיווח על עלייה בתפוקה, בבריאות הנפש ואפילו בחברתיות אצל עובדים העובדים מהבית. במשקי בית בקנדה, כמחציתם דיווחו שיש מישהו שעובד מהבית, ואם נדרש לחזור למשרד, שניים מכל חמישה שנשאלו אמרו שהם יחזרו למשרה מלאה, אחד מכל ארבעה אמר שהם יתחילו לחפש עבודה אחרת ואחד מכל חמישה. אמרו שיפסיקו מיד. הקבוצה הגדולה ביותר של 65% רצתה מודל היברידי, שבו הזמן התחלק בין משרדים ביתיים ללשכות תעסוקה. זה המקום שבו השיתוף חווה פריחה, וחזרה גדולה יותר ממה שהחלה.

אם החלטתם ללבוש מכנסיים ולחזור לכוח העבודה בקהילת עבודה משותפים, למה אתם יכולים לצפות? (מלבד קפה חינם, wifi ושולחן כדורגל). לאחר ניסויים באחד מחללי העבודה המשותפים המובילים בטורונטו, הנה חמש מהדמויות הצבעוניות שזיהינו.

קשורים: מרחב עבודה משותף לעומת משרד פרטי: איך אתה בוחר?

1. The Networker יוסי רבה משרדים
אם אתה חדש וקצת עצבני, The Networker יהיה הקשר שלך לשאר המשרד. ה-Networker למעשה מכיר את האחיין של הבוס שלך, שעובד בשיווק בסטארט-אפ של חבר שלו. בקרוב תגלה שהם מכירים את כולם.

הוא או היא בדרך כלל האדם הראשון שמציג את עצמו בפניך, כך שתמיד יהיה לך עם מי לשוחח כשאתה בהפסקת קפה. נראה שלרשת תמיד יש זמן להפסקת קפה פטפטנית. (כשחושבים על זה… מעולם לא ראית אותו או אותה עם מחשב נייד?) סביר להניח שתשמע הרבה מהשיחות והרעיונות של האדם הזה. הנה רעיון מהנה: צלם צילום אספרסו בכל פעם שהוא או היא אומרים את המילה "פיבוט", "חדשנות" או "דוגקוין".

מלבד כל הבדיחות, אנשי רשת הם הפרפרים החברתיים שהופכים את חלל העבודה המשותף לשופע הזדמנויות שחסרות חללי משרד מסורתיים.

2. הסופר העצמאי המפורק יוסי רבה משרדים
שום דבר לא מדבר ליצירתי כמו שעות עבודה גמישות והזדמנויות אינסופיות לסיעור מוחות. תמצאו פרילנסרים מרחפים במשרד, אוזניות בפנים ומחברת ביד. נראה שהם חסרי טיפול בעולם – עד שיש להם מועד אחרון.

רוחות חופשיות מתקלפות ממש לנגד עיניך, מקלידות במהירות הבזק ורק קמות למלא מחדש את הקפה שלהן. כאשר החסימה של סופרים מגיעה, הקריאייטיבים הקהילתיים האלה עשויים לבקש ממך טיפים כיצד להצית מחדש את הניצוץ שלהם!

קשורים: למה יוסי רבה משרדים הוא לא רק שולחן שכור

יוסי רבה עבודה משותפת

3. אמא העבודה יוסי רבה משרדים
תחושת הקהילה הנובעת מחללי עבודה משותפים היא לעתים קרובות בראש הדמות הצבעונית הזו. אמהות לעבודה מביאות חיוביות, חום ופינוקים מתוקים תוצרת בית שלעולם לא תגידו להם לא.

האם חווית "מקומות עבודה רעילים"? אתה יכול להיות סמוך ובטוח ש-The Work Mom לעולם לא תיתן לזה לקרות בחלל העבודה המשותף שלך. אתה יכול למצוא את האדם הזה יושב בשטח הקהילה, מלווה את כל מי שזקוק לעזרה.

4. השוכר יוסי רבה משרדים
איכשהו, לא משנה באיזו שעה תיכנסו למשרד, השוכר נמצא שם. נראה שהם אף פעם לא באמת עוזבים; למעשה, ראית פעם מברשת שיניים בחדר האמבטיה…

המפתחים הנחושים האלה עובדים בדרך כלל על חברת סטארט-אפ שעתידה להמריא בכל יום עכשיו. הם לא יספרו לכם את כל הפרטים (למורת רוחו של הרשת), אבל הם יקניטו שיש להם "בקרוב משהו מרגש" כשישאלו אותם. הם פועלים משקיעה ועד שקיעה ולפעמים שקיעה עד שקיעה! הם מנצלים את הגישה 24/7 לחלל העבודה המשותף, עד לנקודה שבה תתחילו לשאול את עצמכם אם הם גרים שם.

קשורים: 15 טיפים לשימוש במרחב עבודה משותף במלואו

5. בעלי קפאין גבוהים
"קפה חינם ו-יוסי רבה משרדים מהיר לוהט" משך את תשומת ליבו של האדם הזה, והוא או היא מעולם לא הסתכלו לאחור. אדם זה נהג לעשות את כל עבודתו משולחן כתיבה זעיר בסטארבקס המקומי, אבל ההוצאה של 30 דולר ליום על לאטה אינסופית הפכה במהירות מוגזמת.

כעת, אתה יכול למצוא את האדם הזה ליד השולחן המיועד שלו (שאותו הוא ביקש שיהיה ממש ליד המטבח) לוגם ללא הרף מקפה חינם.

באופן לא מפתיע, עמיתיך לעבודה המכילים קפאין הם מאוד אנרגטיים, קצת עצבניים ותמיד שמחים לחלוק את חלב השקדים שלהם.

כל מי שאתה פוגש בחלל עבודה משותף מחפש להימלט מהמונוטוניות של משרד מסורתי ומהסחות הדעת של הבית כדי לקבל קצת זמן פנים עם אנשים אחרים בעלי דעות דומות יוסי רבה משרדים.