Spread the love

שיווק משותף הוא יותר ויותר קריטי כאשר הביקוש בשוק גבוה. בשנת 2022, כל שוק גיאוגרפי בצפון אמריקה נמצא בהתאוששות. לאחר שפיתחת תוכנית שיווק והגדרת את שוק היעד שלך עבור מרחב העבודה המשותף שלך, הגיע הזמן להחליט כיצד תייצר מודעות ולידים מאסטרטגיית השיווק המשותף שלך. כחלק השלישי של הסדרה שלנו בנושא "כיצד לשווק את מרחב העבודה המשותף או המשרד הגמיש שלך", אנו רוצים לעזור לך להפיץ את הבשורה על מה שיש למיקום שלך להציע, כך שתוכל להביא פניות מעובדים בעלי מוטיבציה, צוותים ועובדים. לקוחות עסקיים.

 

למד על פתרונות השיווק Coworking של יוסי רבה

אסטרטגיית שיווק משותפת למיקוד עובדים מרוחקים ופרילנסרים
באינטרנט
על פי מחקרים רבים מכדי להזכיר (למרות שמחקר WFH של ניקולס בלום של סטנפורד הוא המועדף עלינו) כמעט מחצית מכוח העבודה בארה"ב עובד כעת באופן עצמאי או שעשה זאת בשלב מסוים במהלך הקריירה שלהם. המשמעות היא שפלטפורמות מקוונות המשרתות את העובדים המרוחקים והפרילנסרים הרבים במדינה זו מספקות גשר חיוני בינך לבין חברי היעד שלך בעת שיווק חלל העבודה המשותף שלך.

Deskpass, Croissant, Upsuite ופלטפורמות מקוונות אחרות מיועדות לעובדים המרוחקים שאליהם אתה מנסה להגיע, ומציעות לך את ההזדמנות להתחבר לשוק היעד של חללי העבודה המשותפים שלך. להציע לאנשים את ההזדמנות ללמוד ולנסות את המרחב שלך דרך הפלטפורמות הללו היא דרך מצוינת לעזור להם להכיר אותך תוך יצירת לידים לשיווק עתידי.

אירועים
אחד הדברים שעמם נאבקים פרילנסרים רבים הוא תחושת הבידוד שהם חווים כעובד מרחוק. פיתוח קריירה, משוב ואפילו מוטיבציה פשוטה – את כל אלה קשה להשיג כשאתה לבד.

אסטרטגיית שיווק ממוקדת אירועים עבור מרחב העבודה המשותף שלך יכולה לכלול שיעורים, הדרכה ואפילו אירועים חברתיים המיועדים לשוק היעד שלך. הביאו יזמים ופרילנסרים מצליחים והשתמשו בהזדמנות כדי להגיע לסולופרנים באזורכם.

ישיר
על מנת להגיע ליותר לידים פוטנציאליים עבור אסטרטגיית השיווק של חלל העבודה המשותף שלך, פרסם עלונים או כרטיסים בבתי קפה באזור שלך. עובדים מרוחקים רבים משתמשים בחללים האלה כמשרדים לא רשמיים, במיוחד כשהם מתחילים את דרכם. קשרו סוג זה של שיווק ישיר עם אירוע למידה, יצירת סיבה משכנעת ללידים החדשים שלכם ליצור קשר ולעצור.

חֶברָתִי
אל תשכח את המדיה החברתית, מקום מצוין עבורך למקד לתעשיות ולמיקומים גיאוגרפיים ספציפיים. השתתף בקבוצות דיון של עובדים מרחוק בפייסבוק, בטוויטר וב-Linkedin ופרסם תוכן משכנע באינסטגרם. אם אתה נוקט אסטרטגיית שיווק דיגיטלי עבור מרחב העבודה המשותף שלך, שתף את התוכן בעל הערך המוסף שלך בכל פלטפורמות המדיה החברתית שלך וצור קשר פעיל הן עם העוקבים והן עם לידים סבירים.

הפוך למפעיל מאומת עם Upsuite

 

אסטרטגיית שיווק משותפת למיקוד חברות וצוותים קטנים
באינטרנט
כדי ליצור קשר עם חברות וצוותים קטנים, הכירו מודעות Google במיקוד גיאוגרפי המתמקדות בשוק המקומי שלכם. בנוסף, חקור פלטפורמות המתמקדות בשוק היעד שלך, כגון Liquid Space, Instant Offices, וכמובן, Upsuite. פלטפורמות אלו יכולות לתת לך כף רגל בשוק שלך ולהציג את המרחב שלך מול מקבלי ההחלטות עבור עסקים מקומיים.

אירועים
הפוך לחלק בלתי נפרד מקהילת הסטארט-אפים באזור שלך על ידי אירוח אירועים בתעשייה המתמקדים ביזמות ותעשיות כמו בלוקצ'יין, פינטק, משפטים, חשבונאות ומתכננים פיננסיים. פנה אל מאיצים עסקיים, ארגוני משקיעים, קבוצות מוח ותחרויות סטארט-אפ על מנת למשוך את תשומת הלב של מנהיגים עסקיים מקומיים ולשווק טוב יותר את מרחב העבודה המשותף שלך.

ישיר
פתח את רשימת הדוא"ל שלך באמצעות השתתפות באתר שלך, באירועים או דרך משפך השיווק הדיגיטלי שלך. שלח דוא"ל רבעוני לעסקים באזור שלך, ליידע אותם על אירועים קרובים, תמריצים ושירותים משודרגים. המשך להזין את רשימת הדוא"ל שלך בכל הזדמנות כדי להרחיב את טווח ההגעה שלך ולשפר את האפקטיביות של האסטרטגיה השיווקית שלך.

חֶברָתִי
פנה אל רשת הלינקדאין שלך על ידי פרסום תוכן עם ערך מוסף בזמן המיועד לעסקים קטנים ולצוותים באזור שלך. כלול קריאה לפעולה (CTA) ומידע על היתרונות של עבודה משותפים וחלל גמיש באזור שלך. השתתף בקבוצות דיון מקוונות בטוויטר, פייסבוק ולינקדאין והפוך למשאב מהימן עבור מנהיגי עסקים קטנים בשוק שלך.

קרדיט תמונה: diggitymarketing.com
אסטרטגיית שיווק משותפת למיקוד לקוחות ארגוניים
מתווכים
צור קשר עם מתווכים מקומיים של נדל"ן מסחרי כגון חברת האם SquareFoot של Upsuite ישירות על ידי קיום אירועים חברתיים ומפגשים בחלל שלך. התייעצו איתם לגבי מה הלקוחות שלהם מחפשים והפכו למשאב מהימן עבורם בזמן שאתם מפתחים את איש המקצוע שלכם

מערכת יחסים. שקול ליצור שירותי ערך מוסף הזמינים רק ללקוחות שלהם, ולאפשר להם לכלול את השטח שלך כחלק מהצעת ערך ייחודית משלהם (UVP).

באינטרנט
השתמש בכוח של מיקוד גיאוגרפי של Google Ads כדי לפנות לתאגידים שמחפשים שטחי משרדים באזור שלך. בנוסף, הפעל את כוחן של הפלטפורמות עבורך על ידי חיבור ל-Upsuite, Liquid Space או Instant Offices. רישום שטחי המשרד שלך עם אגרגטור חלל גדול צריך להיות היבט מרכזי בתוכנית השיווק של חללי עבודה משותפים הממוקדים בארגון שלך.

אירועים
השתתף או נותן חסות לאירועים עסקיים בקנה מידה גדול כמו כנסים ותערוכות. חפש ארגונים עסקיים או מסחריים עבור התעשיות שאיתן אתה מעוניין להתחבר. בנוסף, התחבר לחברות נדל"ן מסחריות על ידי השתתפות או מתן חסות לאירועים שלהן כדי להשאיר את העסק שלך מול האנשים שיכולים להניע את קבלת ההחלטות הארגונית.

ישיר
צור והגדל רשימת אימייל להצטרפות באמצעות הצעות תמריצים, מנויים באתר שלך או באמצעות השתתפותך באירועים בתעשייה. שלח מיילים לעסקים בשוק שלך בכל רבעון, תוך שימת דגש על הגמישות ואפשרויות ההתאמה האישית שאתה מציע, יחד עם המתקנים והשירותים שלך. השאר את רשימת הדוא"ל שלך גדלה כדי להבטיח שתוכל להמשיך להגיע לעסקים נוספים בכל רבעון.

חֶברָתִי
יישם אסטרטגיה מונעת תוכן באמצעות שיווק דיגיטלי עבור מרחב עבודה משותף ושתף את התוכן שלך בלינקדאין. הדגש את היתרונות של עבודה משותף וחלל גמיש באזור שלך וכיצד החלל שלך בפרט יכול לענות על הצרכים של לקוחות ארגוניים. השתלב בקבוצות דיון בטוויטר ובלינקדאין והתחבר לנציגי תאגידים עבור החברות שאתה מחפש למשוך.

למד עוד על האופן שבו Upsuite יכולה לעזור לעסק העבודה המשותף והמשרד הגמיש שלך לייצר לידים שמתלהבים ממה שיש לך להציע. בנוסף, צפו במדריך הקרוב שלנו ליסודות שיווק לעבודה משותפים ומרחבי עבודה גמישים. שם תלמדו עוד על איך ליצור תוכנית שיווק של חללי עבודה משותפים שבאמת עובדת.